poniedziałek, 20 lutego 2012

Kolczyki na bis

“A pod tą lipką. lipką zieloną
mówili sobie, że się ożenią,
ślubna kareta, ślubne koniki -
a ja ci potem kupię kolczyki”.


 Lubicie Gałczyńskiego? Bo ja lubię :) A jeszcze bardziej niż Gałczyńskiego lubię kolczyki!
 Oto druga partia kolczyków najróżniejszej maści, tym razem w wersji skromniejszej i przede wszystkim lżejszej. Wszystkie wykonane są ze szklanych kaboszonów lub kulek, oprawionych w bezołowiową cynę, zawieszone na posrebrzanych, oksydowanych biglach (poza dwoma wyjątkami). Kolczyki patynuję w taki sposób, aby nabrały wyglądu antycznego srebra i dodatkowo zabezpieczam przed matowieniem.Śnieżna kropla

Bezbarwne kaboszony o matowym wykończeniu, oprawione w postarzaną cynę i zawieszone na posrebrzanych, oksydowanych biglach. Lekkie i uniwersalne, doskonałe do noszenia na co dzień.


 
Cena: 15 złOrzechowy styl 

Matowe kaboszony o kolorze brązowo-piwnym, oprawione w postarzaną cynę i zawieszone na posrebrzanych, oksydowanych biglach. Lekkie a jednocześnie dobrze widoczne na uszach dzięki dłuższej zawieszce ze skręconego drutu.


Cena: 25 zł Jeżynowa rosa

Pięknie błyszczące kaboszony o barwie jeżyny, zmieniają odcień zależnie od tła. Soczyste, lekkie i efektowne, oprawione w postarzaną cynę, która nadaje im szlachetnego charakteru. Zawieszone na posrebrzanych, oksydowanych biglach. 


Cena: 15 zł


Jeżyna odważna

Pięknie błyszczące kaboszony o barwie jeżyny, zmieniają odcień zależnie od tła. Lekkie i efektowne, rzucają się w oczy dzięki długiej zawieszce ze skręconego drutu. Idealne do krótkiej fryzury, zadziornie wystają zza zasłony włosów :) Oprawione w postarzaną cynę, która nadaje im szlachetnego charakteru, zawieszone na posrebrzanych, oksydowanych biglach. 


Cena: 25 zł
Sprzedane Etno oko

Kolczyki w etnicznym stylu, wykonane z lekko zielonkawych kulek szklanych z zatopionymi smugami oraz z drutu miedzianego, zawieszone na miedzianych biglach. Kulki niczym smocze oko hipnotyzują i oddają nieustraszoną naturę właścicielki...

Cena: 25 zł
 


Boho Żródło

Błękitne kaboszony o urzekającym odcieniu czystego źródła, oprawione w patynowaną na czarno cynę, zawieszone na oksydowanych biglach. Etnicznego rysu dodaje zawieszka z nawleczonych szklanych i drewnianych koralików. Lekkie i bardzo kobiece.


Cena: 25 zł
Sprzedane Tęczowa kropelka

Wdzięczne kolczyki wykonane z przezroczystych szklanych kulek o tęczowym połysku oraz błękitnych i czerwonych koraliczków. Oprawione w postarzaną cynę, zawieszone na oksydowanych biglach.


Cena: 20 zł Wiśnie Millefiori

Wiśniowe kaboszony oprawione w patynowaną na czarno cynę, ozdobione uroczymi paciorkami millefiori, zawieszone na oksydowanych biglach. Lekkie i niezwykle kobiece, doskonałe na co dzień i na wieczór.

Cena: 20 zł


Mroźna elegancja

 Bezbarwne kaboszony o matowym wykończeniu, oprawione w satynowaną cynę i zawieszone na posrebrzanych biglach. Lekkie i uniwersalne, doskonałe do noszenia na co dzień a także na wieczorne wyjścia.

Cena: 15 zł


 Jastrzębie oko

Brązowo-piwne kaboszony o matowym wykończeniu, oprawione w postarzaną cynę i zawieszone na oksydowanych biglach. Lekkie i uniwersalne, doskonałe do noszenia na co dzień a także na wieczorne wyjścia.

Cena: 15 zł


 Energetyczny oranż

Drobne ale wyraziste kolczyki o pięknej pomarańczowej barwie, oprawione w patynowaną na czarno cynę, zawieszone na oksydowanych biglach. Prosta forma świetnie kontrastuje z intensywnym kolorem. Mała rzecz, duży efekt!

Cena: 15 zł
Sprzedane
Niebiańskie warkocze

Błyszczące kaboszony w kolorze letniego nieba, otoczone subtelnym warkoczem z cienkiego drutu jubilerskiego, zawieszone na miedzianych biglach. Niemałe, doskonale widoczne na uszach, a jednocześnie lekkie. Bardzo kobiece, nietuzinkowego stylu dodaje kolczykom wykończenie cyny w kolorze jasnej miedzi.


Cena: 35 zł
Sprzedane 
Warkocz anioła

Błyszczące kaboszony o lekko brzoskwiniowej barwie, otoczone subtelnym warkoczem z cienkiego drutu jubilerskiego, zawieszone na oksydowanych biglach. Niemałe, doskonale widoczne na uszach, a jednocześnie lekkie. Wyjątkowo kobiece, idealne do swetra jak i wieczorowej sukienki.

Cena: 35 zł
Sprzedane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz