sobota, 7 lipca 2012

Zielone komplety dla dwóch pokoleń

Zieleń opanowała mnie ostatnio dokumentnie - lato przebudziło instynkt ogrodniczy i całymi wieczorami przesadzam, podlewam, doglądam i planuję dalszy rozwój balkonowej dżungli :) Tego roku po raz pierwszy posiałam nasionka i to (ku memu ogromnemu zdziwieniu)  skutecznie - fasola ozdobna już się wspina po kratce, groszek pachnący puścił wąsy a zakupione sadzonki rozpychają się w doniczkach jak opętane. I tak mi z tym dobrze, że wrzucam wreszcie zielone komplety wykonane na zamówienie weselne dla przyjaciółki i jej szanownej rodzicielki :)Anturaż Goplany

Pierścionek wykonany ze szklanego, zielonego kaboszonu, oprawionego w srebrzysty splot. Rama wykonana z cyny bezołowiowej stylizowanej na stare srebro. Obrączka regulowana, posrebrzana.

Cena: 25 zł
Sprzedane
Naszyjnik wykonany z dużego szklanego, zielonego kaboszonu, oprawionego w srebrzysty splot. Rama wykonana z cyny bezołowiowej stylizowanej na stare srebro. Zawieszony na potrójnym sznurku jubilerskim z zapięciem oraz w drugiej wersji na długim posrebrzanym łańcuszku.

Cena: 42 zł
SprzedaneDelikatne kolczyki osadzone na posrebrzanych, antyalergicznych sztyftach. Oczko - paciorek ze szkła weneckiego owinięty został oryginalną srebrzystą plątaniną z czystej cyny. Całość stylizowana na stare srebro.


Cena: 28 zł
Sprzedane

Perły Świtezianki


Lekkie i delikatne kolczyki z barwionej masy perłowej w kształcie rombów, oprawionej w subtelne nici czystej cyny. Zawieszone na posrebrzanych biglach antyalergicznych, oprawa stylizowana jest na stare srebro. 

Cena: 25 zł
Sprzedane
Delikatny a za razem zwracający uwagę pierścionek z oczkiem z barwionej masy perłowej w kształcie rombu, oprawa wykonana z czystej cyny stylizowanej na stare srebro. Pierścionek osadzony jest na posrebrzanej, regulowanej obrączce antyalergicznej.

Cena: 30 zł
Sprzedane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz