czwartek, 14 czerwca 2012

Delikatne słodkości

Tym razem, idąc za głosami z zewnątrz i z wewnątrz, przedsięwzięłam wykonanie kolekcji delikatnych i lekkich kolczyków, takich których ciężaru nie odczuwa się nosząc nawet cały dzień. Kolory są iście czerwcowe, a całe to stadko trzymane w garści wygląda jak magiczne landryny z Fabryki Czekolady Charlie'go  :)Niebo ogniste

Subtelne, ale przyciągające spojrzenie lekkie kolczyki wykonane ze szklanych paciorków oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.


Elegancja Francja

Romantyczne, lekkie kolczyki wykonane ze szklanych paciorków oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.Chaberki

Drobne, lekkie kolczyki wykonane ze szklanych paciorków w pięknych kontrastujących barwach, oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.


Wrzosowisko

Subtelne, lekkie kolczyki, wykonane z kulek lawy o wrzosowej barwie oraz ze szklanych paciorków oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.Kulki z dyni

Nieco jesienne, lekkie kolczyki wykonane ze szklanych paciorków oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.
Kaczeńce

Drobne, lekkie kolczyki wykonane ze szklanych paciorków o miodowej i zielonej barwie, oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.


Wschód w czerni

Eleganckie i wyrafinowane kolczyki wykonane z dużych szklanych paciorów z rytym ornamentem, oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.


Wschód w czerwieni

Eleganckie i wyrafinowane kolczyki wykonane z dużych, ogniście czerwonych szklanych paciorów  z rytym ornamentem, oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.

Koniczynki

Drobne, bardzo wiosenne kolczyki wykonane ze szklanych, nieprzezroczystych paciorków przypominających młode listki, oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.


Koral kwitnący

Delikatne kolczyki wykonane z koralu i zielonego szklanego paciorka, oprawionych w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.

Fasola pnąca

Wyjątkowe, zadziorne kolczyki wykonane z fasolkowych szklanych kaboszonów o kobaltowej barwie z czerwonymi smugami. Oprawione w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.

Fasola  z dżungli

Wesołe kolczyki wykonane z fasolkowych szklanych kaboszonów o soczyście zielonej barwie. Oprawione w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.


Meksykańska fasola

Kolczyki ogniste niczym papryka habanero, wykonane z lekko przezroczystych, czerwonych szklanych kaboszonów z zielonym paciorkiem. Oprawione w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.Fasolka słoneczna

Promienne kolczyki wykonane z lekko przezroczystych, żółtych szklanych kaboszonów z zielonym paciorkiem. Oprawione w bezołowiową cynę, stylizowaną na stare srebro. Zawieszone na posrebrzanych biglach.1 komentarz:

  1. WItam wszystkich, wlanie niedawno zamowilem 2 rodzaje kolczykow na urodziny pewnej dziewczyny z Niemiec - bardzo sie spodobaly, byly ladnie zapakowane i dostraczone w bardzo szybkim tempie - bardzo polecam wyroby Kasi Korzeniowskiej wszystkim, ktorzy chca nosic oryginalne "ozdobki" albo na prezent. Pozdrawiam Przemek :)

    OdpowiedzUsuń