poniedziałek, 12 marca 2012

Troszkę zaspałam z nowościami, bo dużo się dzieje pozablogowo, ale nadrabiam czem prędzej :) Coś  na miły koniec poniedziałku: 


Woda różana

Delikatne i wdzięczne kolczyki wykonane ze szklanych, przezroczystych kuleczek z lekko metalicznym połyskiem, oraz z paciorka w kolorze pudrowego różu. Oprawione w postarzaną, polerowaną cynę i zawieszone na posrebrzanych biglach.Cena: 25 złPoranek Szeherezady

Kolczyki o orientalnym charakterze, wykonane z soczyście pomarańczowych kuleczek o lekko metalicznym połysku, oraz z chabrowego paciorka. Oprawione w postarzaną, polerowaną cynę i zawieszone na posrebrzanych biglach.


Cena: 25 zł
Lodowcowy strumień

Kontrastowe kolczyki ze szklanych, przezroczystych kuleczek o lekko metalicznym połysku, ozdobione kamyczkiem barwionego na szafirowo kwarcu. Oprawione w czernioną, polerowaną cynę i zawieszone na posrebrzanych biglach.


Cena: 25 złProsto z Lorien

Leśne kolczyki o bardzo naturalnych barwach - wykonane z kaboszonów szklanych o pięknej zielonej barwie, ozdobione szklanym paciorkiem w kolorze bursztynu. Oprawione w srebrną cynę, zabezpieczoną przed matowieniem, zawieszone na posrebrzanych biglach.Cena: 25 zł

1 komentarz:

  1. Jak zwykle piękności - posyłam dalej w świat :)
    Agata
    ps. no i w końcu idzie wiosna :)))))

    OdpowiedzUsuń