poniedziałek, 28 maja 2012

Zakręcone broszki

Dziś wypuszczam w świat serię broszek, w których główną rolę grają duże szklane kaboszony w porywających kolorach. Intrygująca brosza na bazie dużego kaboszonu z ciemno-bordowymi smugami, ozdobiona zielonym paciorkiem o perłowym, satynowym połysku. Srebrzyste tło podkreśla piękny rysunek szkła i połyskuje w słońcu. Całość oprawiona w bezołowiową, bezpieczną cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie w stylu starego srebra.Broszka ze szklanego kaboszonu w pięknym zielonym kolorze, ozdobiona dodatkowo szklanym matowym paciorkiem. Srebrzyste tło podkreśla piękny kolor szkła i połyskuje w słońcu. Całość oprawiona w bezołowiową, bezpieczną cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie w stylu starego srebra.


Romantyczna broszka ze szklanego kaboszonu o łososiowej barwie, ozdobiona hipnotyzującym zawijasem.  Srebrzyste tło podkreśla piękny kolor szkła i połyskuje w słońcu. Całość oprawiona w bezołowiową, bezpieczną cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie w stylu starego srebra.Kontrastowa broszka ze szklanego kaboszonu o niesamowitej lazurowej barwie, ozdobiona zawijasem i szklanym paciorem w kolorze głębokiej czerwieni.  Srebrzyste tło podkreśla piękny kolor szkła i połyskuje w słońcu. Całość oprawiona w bezołowiową, bezpieczną cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie w stylu starego srebra.


Elegancka broszka ze szklanego kaboszonu w cudownym kolorze indygo, ozdobiona spiralnym oplotem.  Srebrzyste tło wydobywa głębię pięknego koloru szkła i mieni się w słońcu. Całość oprawiona w bezołowiową, bezpieczną cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie w stylu starego srebra.

3 komentarze:

 1. Niesamowite i bardzo oryginalne brochy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmm, czy możesz wyłączyć weryfikację obrazkową dla komentarzy? Strasznie ciężko wpisuje się te małe, poskręcane literki. Jestem pewna, że zniechęca to także ludzi do wpisywania się.
   pozdrawiam :)

   Usuń
  2. OK, zrobione :) dzięki za sugestię!

   Usuń