niedziela, 29 stycznia 2012

Debiut w Sieci :)

Do założenia bloga zbierałam się dobre dwa lata, aż wiatr zmian pognał mnie roboty :) i wreszcie jest.
Przedstawiam Wam moje rękodzieło, głównie biżuterię, ale też większe i mniejsze formy witrażowe, wykonane w technice Tiffany'ego. Próbowałam różnych dróg i kierunków, ale szkło i metal pociągają mnie szczególnie. Są to materiały niełatwe do ujarzmienia, a przez to nakłonienie ich do współpracy daje ogromną satysfakcję. Jest w tym jakieś poczucie mocy panowania nad żywiołem...Uwielbiam ten moment, kiedy pomysł, projekt, staje się rzeczywistością i patrzę na gotową rzecz - czy jest to najmniejszy wisiorek czy też wielki witraż. Dla tej chwili warto poparzyć paluszki!

Jakiś czas temu, wędrując po kramach jarmarcznych, zatrzymałam się przy stoisku z kamieniami szlachetnymi i doznałam kolejnego olśnienia - przepiękne! I w ten sposób, do moich cudnych szkieł dołączyły agaty, malachity, kwarce, nefryty i mnóstwo innych niesamowitych minerałów.

Tworzę biżuterię, bo daje mi to mnóstwo radości, a blog powstał po to, żeby wyjść z szuflady i móc się tą radością podzielić z nieco szerszym gronem. Dlatego zapraszam do oglądania, komentowania, a także zamawiania. Jeśli masz szczególne życzenie - napisz! Uwielbiam wyzwania i nowe projekty!

 

Oto Naszyjniki:


 Tajemniczy naszyjnik ze szklanego kaboszona z bordowymi i żółtawymi smugami, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkami szklanymi. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.

Cena: 42 zł
Sprzedane
Wyjątkowy naszyjnik z przepięknym szarym agatem pasiastym, oprawionym w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkami szklanymi. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.


Cena: 45 zł
SprzedaneDelikatny naszyjnik ze szklanego kaboszona z bordowymi i żółtawymi smugami, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkami szklanymi oraz kwarcem różowym i lodowym. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.

Cena: 42 zł
Subtelny naszyjnik z różowym kwarcem, oprawionym w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony białym i zielonym agatem oraz paciorkami szklanymi. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.


Cena: 45 zł
Sprzedane
Oryginalny i kontrastowy naszyjnik z białego szklanego kaboszona, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony dużym paciorem ze szkła lampwork oraz czerwonym, szkliwionym paciorkiem ceramicznym. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.


Cena: 42 zł
Sprzedane
Naszyjnik z  nefrytu, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony w górnej partii paciorkiem z nefrytu, a w dolnej partii bursztynem, zielonym agatem oraz tygrysim okiem. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.


Cena: 45 zł
SprzedaneDuży naszyjnik z plastra pięknego ciemno-brązowego agatu, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkiem szklanym i ceramicznym. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.Cena: 45 zł
Sprzedane
 Duży naszyjnik z pięknego bordowego kaboszona szklanego z jasnymi smugami, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorem serpentynitu, kryształkiem różowo-zielonego kwarcu i  paciorkami szklanymi oraz mosiężnymi. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.


Cena: 42 zł
  Radosny naszyjnik z pięknego zielonego kaboszona szklanego z jasnymi smugami, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony kolorowymi paciorkami szklanymi. Oprawa spodniej partii w srebrzystą cynę sprawia że rysunek szkła nabiera głębi i cudownie odbija światło. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.


Cena: 42 zł
Sprzedane
Piękny, duży i absolutnie niepowtarzalny naszyjnik z zielonym kwarcem o satynowym połysku, oprawionym w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkami szklanymi i kwarcem lodowym. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku.


Cena: 55 zł
SprzedaneDelikatny, sprawiający wrażenie pokrytego rosą naszyjnik z tygrysiego oka, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkami szklanymi i mosiężnymi. Cyna i długi łańcuszek w kolorze srebrnym.


Cena: 38 zł
Sprzedane
Wyjątkowy naszyjnik z kulki szklanej o metalicznym połysku, oplecionej miedzianym drucikiem, zdobiony kryształkami malachitu, paciorkami szklanymi i mosiężnymi. Zawieszony na zielonym, woskowanym sznurku jubilerskim ozdobionym kuleczkami mosiężnymi.

Cena: 25 złOryginalny naszyjnik z białego szklanego kaboszona, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkami szklanymi w tym ze szkła weneckiego, drewnianymi, mosiężnymi oraz guziczkiem z masy perłowej. Patynowany na czarno, zawieszony na oksydowanym łańcuszku.Cena: 35 złPiękny, subtelny i elegancki naszyjnik z fioletowego szkła katedralnego, oprawionego w cynę z dodatkiem srebra (bezołowiową), zdobiony paciorkami szklanymi. Patynowany i polerowany, efekt antycznego srebra, zawieszony na oksydowanym łańcuszku.


Cena: 38 zł
Sprzedane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz