niedziela, 29 stycznia 2012

Chabry w makach

Przedstawiam komplet wykonany na zamówienie. Naszyjnik zrobiony jest z plastra przepięknego, chabrowego agatu i ceramicznego paciorka, natomiast kolczyki ze szklanego kaboszonu i barwionego kwarcu. Całość oprawiona w cynę ze srebrem, patynowana i polerowana, co podkreśla ciekawą strukturę oprawy oraz połysk. Komplet jest bardzo wyrazisty kolorystycznie, a jednocześnie szlachetny i lekki, gdyż cyna wygląda jak satynowane srebro.Cena: kolczyki 35 zł, wisior 45 zł
Sprzedane

3 komentarze:

 1. Piękne korzenności albo korzenne piękności - w każdym razie wychodzę zachwycona i będę zaglądać często... a na razie puszczam w świat, a Autorce życzę wielu niezrównanych twórczych mocy i biegłości i sprawności wielkiej w zdolnych palcach - nie dlatego, że dziełom czegoś brak, ale dlatego, coby wiela różności i łakoci spod tych palców wychodziło i nasz piękny świat jeszcze bardziej zdobiło :)))
  Ogromnie mi się podobają te korzenne słody.cze
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja przyjaciółka napisała już wszystko o tych cudeńkach. ;-). Ciekaw jestem ogromnie kiedy w końcu sama zacznie prowadzić swojego bloga, bo cudnych cudeniek spod jej zdolnych dłoni również ogrom powstaje. A do Ciebie również z chęcią będę zaglądał. Sukcesów i kreatywności życzę. Pięknego dnia, pozdrawiam Grzegorz.

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję Agatko i Gregoriusie,to strasznie miłe co piszecie. Popieram kolegę - Aga na bloga!

  OdpowiedzUsuń