piątek, 1 czerwca 2012

Maj w wisiory (był) płodny

Jak by nie patrzeć wszystko dookoła się rozmnaża i rozwija, w tym i moja pracowania obrodziła w naszyjniki różnej maści. W piękny dzień pomysły same się pchają żeby wyjść na świat a dłonie zgodnie przystają na taki dictum i praca wre. Za to w pochmurny nadmorski dzień jeszcze w piżamie, bez śniadania biegnę do lutownicy, bo cóż tu robić - albo czytać o owcach albo zwijać druty :)


Majowa walentynka

Dziewczęcy naszyjnik we wpadających w oko kolorach, wykonany z ceramicznego serca i szklanego kaboszonu, na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.Sprzedany

Kryształowa nostalgia

Romantyczny naszyjnik wykonany na bazie szlifowanego szkła o lekko przydymionym odcieniu, ozdobiony paciorkiem z ametystu oraz cynowym zawijasem. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku o szlachetnym wyglądzie. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.

Pasiasta dziupla

Dwustronny wisior wykonany z różowego agatu pasiastego o przepięknym rysunku, ozdobiony przezroczystym szklanym paciorkiem. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Kubatura liścia

Wyjątkowy naszyjnik wykonany z agatu cytrynowego oraz intrygującego elementu ceramicznego z odciskiem liścia. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku o szlachetnym wyglądzie. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Elegancka wiśnia

Niepowtarzalny wisior wykonany z minerału o bardzo ciekawym rysunku, ozdobiony bordowym krążkiem. Bardzo ładnie komponuje się kolorystycznie Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku o szlachetnym wyglądzie. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.Aureola i koronka

Piękny, duży wisior wykonany z agatu cytrynowego połączonego z elementem ceramicznym. Pacior ma odcisk koronki a wykończony jest efektownym granatowym szkliwem o metaliczno-perłowym połysku. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku o szlachetnym wyglądzie. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.
Symbioza kolorów

Wisior wykonany z minerału o ciekawej zielonej barwie z czerwonymi smugami, ozdobiony paciorkiem barwionego marmuru. Ładnie komponuje się kolorystycznie, marmur jest mniej jaskrawy niż na zdjęciu.  Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku o szlachetnym wyglądzie. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Wisior Charlotty

Elegancki wisior wykonany z różowego agatu pasiastego o przepięknym rysunku, opleciony cyną jak srebrzystą wstążką. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Indygo w objęciach

Wisior wykonany ze szklanego kaboszonu w pięknym kolorze, owinięty cyną. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.

Indygo klasyczne

Wisior wykonany ze szklanego kaboszonu w pięknym kolorze, dekoracyjnie ale skromnie owinięty cyną. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.

Morska perła

Piękny wisior wykonany ze szklanego kaboszonu w pięknym granatowym kolorze z białymi smugami, ozdobiony krążkiem z masy perłowej o różowawym odcieniu. Zawieszony na długim posrebrzanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, polerowaną i zabezpieczoną.
Ciemna toń

Wisior z sodalitu, ozdobiony paciorkiem ceramicznym szkliwionym na biało. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Wędrówka jedwabnika

Oryginalny naszyjnik wykonany ze szklanego kaboszonu w intrygującym kolorze z bordowymi i żółtawymi smugami,  ozdobiony kamyczkiem zielonego agatu. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Soczysty medalion

Wisior wykonany ze szklanego kaboszonu o niesamowitej zielonej barwie, ozdobiony paciorem z żyłkowanego marmuru. Zawieszony na woskowanym potrójnym, czarnym sznurku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Trawiasta klasyka

Naszyjnik wykonany ze szklanego kaboszonu w pięknym kolorze, dekoracyjnie ale skromnie owinięty cyną. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.

Szlachetny ametyst

Piękny wisior wykonany z bryłki surowego ametystu w kryształach. Wyrafinowany i szlachetny, w rzeczywistości ma żywszą barwę i pięknie mieni się w słońcu. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.

Naturalny splot

Delikatny naszyjnik na bazie szklanego kaboszonu o delikatnej łososiowej barwie, ozdobiony paciorkiem w bardzo zbliżonym kolorze oraz delikatną plecionką z cynowanego drutu. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku lub na idealnie dopasowanej tasiemce z plecionego lnianego sznurka. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.
Mglista noc

Tajemniczy wisior wykonany z szarego agatu pasiastego, ozdobiony paciorem z satynowego szkła oraz paciorkiem białego agatu. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.
Letnie Niebo

Przyciągający spojrzenie naszyjnik wykonany ze szklanego kaboszonu  w pięknym granatowym kolorze z białymi smugami, ozdobiony przejrzystym kaboszonem z białą smugą oraz szklanymi koralikami. Zawieszony na długim postrebrzanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, polerowaną i zabezpieczoną.
Sprzedany

Las we mgle

Delikatny wisiorek wykonany ze szlifowanego chalcedony, z rysunkiem niczym zatopiony mikroskopijny las we mgle, ozdobiony przejrzystym z zatopionymi bąbelkami. Zawieszony na długim oksydowanym łańcuszku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.

Boho kontrast

Duży naszyjnik wykonany ze szklanego kaboszonu  w mlecznym kolorze, ozdobiony dużym paciorek ze szkła millefiori. Zawieszony na woskowanym potrójnym, czarnym sznurku. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Konwaliowa łąka


Duży naszyjnik wykonany ze szklanego kaboszonu 
 w pięknym zielonym kolorze z białymi smugami, oraz z zatopionymi bąbelkami powietrza, ozdobiony kaboszonem z satynowego, białego kaboszonu oraz paciorami serpentynitu i białego agatu. Zawieszony na sznurze koralików. Całość oprawiona w bezołowiową cynę, patynowaną, polerowaną i zabezpieczoną. Wykończenie stylizowane na antyczne srebro.


Sprzedany

1 komentarz:

  1. Oj, ależ się rozhuśtałaś w majowej twórczości, aż się oczy śmieją do tych kolorów...

    OdpowiedzUsuń